Kancelaria oparta jest na współpracy dwóch adwokatów – Marcina Bielasa i Dominika Wojciechowskiego, działających w ramach indywidualnych działalności gospodarczych.

W naszej pracy na pierwszym miejscu stawiamy interes Klienta.

Prowadząc sprawę nie tylko koncentrujemy się na osiągnięciu satysfakcjonującego Klienta wyniku, lecz także staramy się w sposób jasny i zrozumiały wyjaśniać Państwu przebieg postępowania. Dzielimy się z Państwem zdobytą wiedzą i doświadczeniem, aby podejmowane przez Państwa decyzje były świadome i gwarantowały Państwu możliwość aktywnego udziału w postępowaniu.

W naszej pracy zawodowej nie ma spraw prostych i błahych.

Każdy przypadek poddajemy gruntownej analizie faktycznej i prawnej. Nasz zespół posiada gruntowne wykształcenie, a wzajemna współpraca jak i kooperacja z innymi prawnikami sprawia, że możemy zaoferować Klientowi wysoki standard usług, niemalże w każdej dziedzinie prawa.

Posługujemy się biegle językiem angielskim, co umożliwia nam świadczenie pomocy prawnej także na rzecz obcokrajowców jak i udział w międzynarodowych przedsięwzięciach.

Kancelaria współpracuje także z agencją public relations, oferującą między innymi wsparcie w kryzysowych sytuacjach wizerunkowych występujących w obrocie gospodarczym.

W braku możliwości bezpośredniego kontaktu z klientem kancelaria korzysta ze środków komunikowania się na odległość (np. poprzez e-mail).

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.